/Files/images/DSC07201.JPG

Наші вчителі

Горбатюк Наталія Федорівна – вчитель української мови та літератури (I категорія)

Настенко Тетяна Василівна – вчитель української мови та літератури (Iкатегорії)

Михайлова Ілона Олександрівна – вчитель англійської мови (спеціаліст)

Шевчук Тетяна Миколаївна – вчитель світової літератури (I категорія)

Гаврилюк Віра Олександрівна – вчитель математики (вища категорія)

Михайлов Євгеній Олександрович – вчитель математики та інформатики (II категорія)

Полонець Людмила Олексіївна – вчитель фізики і математики (II категорія)

Мелешко Олег Олексійович – вчитель географії (вища категорія)

Ніколаєвська Оксана Юріївна – вчитель біології та хімії ( спеціаліст)

Матвійчук Юрій Іванович – вчитель фізкультури та Захисту Вітчизни ( Iкатегорія)

Кроть Світлана Михайлівна – вчитель початкових класів ( спеціаліст)

Кульчицький Олексій Леонідович – вчитель музики (вища категорія)

Волошина Галина Володимирівна – вчитель початкових класів (вища категорія)

Савчук Валентина Яківна – вчитель початкових класів (вища категорія,«старший вчитель»)

Самар Тетяна Василівна - вчитель початкових класів ( вища категорія)

Хороленко Анна Віталіївна – вчитель початкових класів (II категорія)

Вихователі закладу

Бойко Надія Василівна – вихователь (спеціаліст, «старший вихователь»)

Горбатюк Валентина Анатоліївна – вихователь ( спеціаліст)

Грабова Надія Віталіївна – вихователь (спеціаліст)

Денисюк Світлана Михайлівна – вихователь (I категорія)

Кушнір Олена Олексіївна – вихователь (I категорія)

Міщенко Наталія Григорівна – вихователь (I категорія)

Настенко Галина Олександрівна – вихователь (вища категорія, «старший вихователь»)

Онищенко Лариса Іванівна – вихователь (вища категорія)

Радковська Лариса Іллівна – вихователь (вища категорія)

Спасова Людмила Вікторівна – вихователь (спеціаліст)

Терентюк Валерій Володимирович – вихователь (спеціаліст)

Тимарська Ірина Вікторівна – вихователь (I категорія)

Ткач Володимир Петрович – вихователь (спеціаліст)

Замишляк Марина Сергіївна – педагог-організатор (спеціаліст)

Володарська Ольга Анатоліївна – психолог (вища категорія, практичний психолог-методист)

Смірнова Олена Миколаївна – соціальний педагог (спеціаліст)

Гупалюк Юлія Марківна – керівник гуртка (спеціаліст)

Кирилюк Лариса Олексіївна – керівник гуртка (спеціаліст)

Діхтяр Людмила Аксентіївна – вихователь (II категорії)

Панченко Анна Олександрівна - вихователь (спеціаліст)

Шаповалов Вячеслав Генадійович - вихователь (спеціаліст)

Кiлькiсть переглядiв: 534