/Files/images/2017-2018_n_r/DSCF4202.JPG

/Files/images/2017-2018_n_r/DSCF4260.JPG

Наші вчителі

Горбатюк Наталія Федорівна – вчитель української мови та літератури (вища категорія)

Настенко Тетяна Василівна – вчитель української мови та літератури (I категорії)

Радоуцька Оксана Василівна – вчитель англійської мови (І категорія)

Шевчук Тетяна Миколаївна – вчитель світової літератури (I категорія)

Мальований Євгеній Васильоваич - вчитель історії (спеціаліст)

Михайлов Євгеній Олександрович – вчитель математики та інформатики (II категорія)

Кришевська Людмила Олексіївна – вчитель фізики і математики (II категорія)

Мелешко Олег Олексійович – вчитель географії (вища категорія)

Ніколаєвська Оксана Юріївна – вчитель біології та хімії ( ІІ категорія)

Матвійчук Юрій Іванович – вчитель фізкультури та Захисту Вітчизни (вища категорія, "старший вчитель")

Кроть Світлана Михайлівна – вчитель початкових класів (ІІ категорія)

Кульчицький Олексій Леонідович – вчитель музики (вища категорія)

Савчук Валентина Яківна – вчитель початкових класів (вища категорія,«старший вчитель»)

Самар Тетяна Василівна - вчитель початкових класів ( вища категорія "старший вчитель")

Кравець Анна Віталіївна – вчитель початкових класів (II категорія)

Вихователі закладу

Бойко Надія Василівна – вихователь (спеціаліст, «старший вихователь»)

Горбатюк Валентина Анатоліївна – вихователь ( спеціаліст)

Ільченко Ірина Василівна - вихователь ( спеціаліст)

Денисюк Світлана Михайлівна – вихователь (I категорія)

Кушнір Олена Олексіївна – вихователь (I категорія)

Настенко Галина Олександрівна – вихователь (вища категорія, «старший вихователь»)

Онищенко Лариса Іванівна – вихователь (вища категорія "старший вихователь")

Вернидуб Катерина Олегівна - вихователь (спеціаліст)

Діхтяр Людмила Аксентіївна - вихователь (І категорії)

Терентюк Валерій Володимирович – вихователь (спеціаліст)

Шаманська Валерія Вікторівна - (спеціаліст)

Замишляк Марина Сергіївна – вихователь (спеціаліст)

Володарська Ольга Анатоліївна – психолог (вища категорія, практичний психолог-методист)

Гупалюк Юлія Марківна – керівник гуртка (спеціаліст)

Панченко Анна Олександрівна - вихователь (спеціаліст)

Шаповалов Вячеслав Генадійович - вихователь (спеціаліст)

Думанський Андрій Анатолійович - педагог-організатор (спеціаліст)

Бібліотекар

Чернієнко Марина Юріївна - спеціаліст

Кiлькiсть переглядiв: 119